Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 17095768-09
3.990 МКД
3.990 МКД
1.197 МКД
Заштеда: 2.793 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 29
  29
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол МОМЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја КАФЕНА
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА ВЛОШКА: 100% ПОЛИЕСТЕР

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 17095768-09
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.197 МКД
Заштеда -70%
3.990 МКД
Големина
29
33
34
35
3.990 МКД
3.990 МКД
1.197 МКД
Заштеда: 2.793 МКД
Извести ме за попуст
2
1