Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 17096317-07
3.990 МКД
3.990 МКД
1.197 МКД
Заштеда: 2.793 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
БРЕНДОВИ MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 49% ПАМУК 30% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37092517-09
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
29
32
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37055932-TA
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
31
32
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 17096317-07
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.197 МКД
Заштеда -70%
3.990 МКД
Големина
32
33
34
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37053270-78
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
31
32
33
34
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37074764-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
27
33
34
35
36
37
38

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J3620G000NF-1009
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
30
31
34
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J36HYD022BH-6627
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J16ETA000BC-0653
2.516 МКД
Заштеда -60%
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J16ETA000BC-9240
3.145 МКД
Заштеда -50%
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37055932-TA
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
31
32
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37053270-78
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
31
32
33
34
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37074764-99
1.047 МКД
Заштеда -70%
3.490 МКД
Големина
27
33
34
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J049QD000BC-9999
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
27
29
3.990 МКД
3.990 МКД
1.197 МКД
Заштеда: 2.793 МКД
Извести ме за попуст
2
1