Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 17097718-05
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ДЕВОЈЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја КРЕМ
Состав 72% ПОЛИЕСТЕР 20% ПОЛИУРЕТАН 08% ПАМУК ПОСТАВА: 85% ПАМУК 10% ПОЛИЕСТЕР 05% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ГУМА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 17097718-05
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57094390-85
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
37
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57086018-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
27
28
29
30
34
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 47065943-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 47061268-83
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
27
28
31
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57003775-50
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Големина
29
30
31
33
36
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 47021267-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
29
32
34
37
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37043269-52
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
28
32
33
34
36
38

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 47065943-01
2.490 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1