Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2GSNM
Провери достапност
  • 33
    1.5
  • 35
    3
  • 32
    13.5
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ДЕТСКИ УНИВЕРЗАЛНИ
БРЕНДОВИ TIMBERLAND
Боја ОКЕР
Состав 100% КОЖА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA19VU
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
1.5
13
13.5
3
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1BDU
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
1.5
2
3

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA19VU
2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
1.5
13
13.5
3
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1BDU
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
1.5
2
3