Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2JKGM
Провери достапност
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 13
  13
 • 13.5
  13.5
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
БРЕНДОВИ TIMBERLAND
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TXG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.999 МКД
Заштеда -50%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA28WD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
11.5
8.5
7
10
10.5
11
12
13
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA2NNP
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
7
10
5.5
6
6.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA2C6N
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
7.5
8.5
9
8
10
10.5
11
11.5
12
13
7
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA2FZ8
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.699 МКД
Заштеда -51%
7.490 МКД
Големина
11
8
8.5
12
10
7.5
9
9.5
7
10.5
11.5
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5NUG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
8.5
7
7.5
9.5
10
10.5
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5WDC
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
8.5
7.5
10
9.5
11
7
9
8
10.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1XG2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.499 МКД
Заштеда -50%
6.990 МКД
Големина
10
7.5
11
10.5
11.5
12
13
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5Z31
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.399 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
8
8.5
10
7.5
10.5
11
12
13
7
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5VT1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.699 МКД
Заштеда -40%
9.490 МКД
Големина
8.5
7
6
6.5
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TEW
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
7
10
10.5
11
11.5
12
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1XF2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.499 МКД
Заштеда -50%
6.990 МКД
Големина
8
7.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
7
8.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3G {C0031S}061
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
46
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5G {C0003S}006
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
40
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LV234234-0559
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
40
39
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA03C40-1224
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
43
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA00032-4021
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA00032-3009
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D35UFA0LM02-9999
3.796 МКД
Заштеда -60%
9.490 МКД
Големина
36
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D35UFA0NFAK-0586
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B2620A0ME50-6556
2.645 МКД
Заштеда -50%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36E0A02285-1002
5.395 МКД
Заштеда -50%
10.790 МКД
Големина
40
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U3612A022FU-1061
4.116 МКД
Заштеда -60%
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36S7A0PTME-9004
4.395 МКД
Заштеда -50%
8.790 МКД
Големина
41
44