Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LEVI'S

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 233415-661-100
Провери достапност
  • 37
    37
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LV234710-059
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.059 МКД
Заштеда -57%
3.399 МКД
7.090 МКД
Големина
40
37
36
39
38

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFL8BIU FAL12 BLACK
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DG23WSKA17-9019
2.577 МКД
Заштеда -70%
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBF3175 PX257 S1414
6.996 МКД
Заштеда -60%
17.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ P4TRACY -03-1746
6.995 МКД
Заштеда -50%
13.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ P4TRACY -01-1730
6.995 МКД
Заштеда -50%
13.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 57084417-01
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36QHA0767B-9B1G
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
37
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26HXC08522-6692
5.395 МКД
Заштеда -50%
10.790 МКД