Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LEVI'S

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 234207-634-59
Провери достапност
  • 40
    40
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LV234201-051
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.390 МКД
Големина
37
36
40
41
39
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LV234198-0181
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Големина
40
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LV234710-059
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.399 МКД
Заштеда -52%
7.090 МКД
Големина
40
37
36
39
38

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5G {C0003S}006
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
40
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D35UFA0LM02-9999
3.796 МКД
Заштеда -60%
9.490 МКД
Големина
36
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D35UFA0NFAK-0586
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36QHA0767B-9B1G
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
37
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26HXC08522-6692
5.395 МКД
Заштеда -50%
10.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D35QFA08502-1000
3.796 МКД
Заштеда -60%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36LYB08522-4322
4.316 МКД
Заштеда -60%
10.790 МКД
Големина
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D3500A08522-6692
5.145 МКД
Заштеда -50%
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D3500A08522-1010
4.116 МКД
Заштеда -60%
10.290 МКД
Големина
36
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NUC022TC-9999
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NUC022TC-4002
4.745 МКД
Заштеда -50%
9.490 МКД
Големина
37
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D3626D046FE-9999
5.895 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
41
42