Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LEVI'S

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 234192-634-50
Провери достапност
  • 40
    40
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Боја БЕЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA03C40-1224
Цена 4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
43
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36E0A02285-1002
Цена 4.316 МКД
Заштеда -60%
10.790 МКД
Големина
40
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EZA0MEBU-F46T
Цена 4.116 МКД
Заштеда -60%
10.290 МКД
Големина
40
46