Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: TA22R5
Провери достапност
 • 41.5
  8
 • 9
  9
 • 41
  41
 • 8.5
  8.5
 • 10
  10
 • 10.5
  10.5
 • 7
  7
 • 43.5
  43.5
 • 11
  11
 • 11.5
  11.5
 • 12
  12
 • 13
  13
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
БРЕНДОВИ TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5NAM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -55%
3.999 МКД
7.990 МКД
Големина
9
9.5
7
8
7.5
10
11
11.5
8.5
10.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA28WD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
11.5
8.5
7
10
10.5
11
12
13
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5Z1S
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1TJB
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.191 МКД
Заштеда -10%
7.990 МКД
Големина
8
7
11.5
8.5
10
10.5
11
12
7.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5WHR
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.859 МКД
Заштеда -46%
5.399 МКД
8.990 МКД
Големина
9.5
10
9
7.5
11.5
8
7
10.5
8.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1XG2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.149 МКД
Заштеда -55%
3.499 МКД
6.990 МКД
Големина
10
7.5
11
10.5
11.5
12
13
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5Z2P
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5NUG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -55%
3.999 МКД
7.990 МКД
Големина
8.5
7
7.5
9.5
10
10.5
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TTS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.049 МКД
Заштеда -46%
4.499 МКД
7.490 МКД
Големина
9.5
7
8
8.5
10
9
11
10.5
12
13
7.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA29DR
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.319 МКД
Заштеда -46%
4.799 МКД
7.990 МКД
Големина
11
8.5
9
9.5
8
10
10.5
11.5
12
7
7.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5PNR
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.329 МКД
Заштеда -56%
3.699 МКД
7.490 МКД
Големина
9.5
7
11
8
10
9
8.5
10.5
7.5
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA1XF2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.149 МКД
Заштеда -55%
3.499 МКД
6.990 МКД
Големина
8
7.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
7
8.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS8G {C0002L}009
6.795 МКД
Заштеда -50%
13.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS6M {C0003L}019
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS4G {C0011T}003
5.196 МКД
Заштеда -60%
12.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA03C40-1224
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
43
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA00032-4021
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U36EAA00032-3009
4.716 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД