Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 191298_SV
590 МКД
236 МКД
236 МКД
Заштеда: 354 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
590 МКД
236 МКД
236 МКД
Заштеда: 354 МКД
Извести ме за попуст
2
1