Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 192469_BU
490 МКД
490 МКД
147 МКД
Заштеда: 343 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
490 МКД
490 МКД
147 МКД
Заштеда: 343 МКД
Извести ме за попуст
2
1