Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 17050488-56
1.490 МКД
1.490 МКД
447 МКД
Заштеда: 1.043 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ДЕВОЈЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја ТЕГЕТ
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 17072524-37
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47094415-92
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 17050488-56
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47094415-92
Цена 594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 17072524-37
Цена 447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
447 МКД
Заштеда: 1.043 МКД
Извести ме за попуст
2
1