Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DAN JOHN

ЧАНТА

Шифра на артикл: DJ000175
Isbn: I19O03-2151-LNOVERDE
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ DAN JOHN
Боја ЗЕЛЕНА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 57084391-99
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50470780-002
5.495 МКД
Заштеда -50%
10.990 МКД