Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
LEVI'S

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 233648-662-51
7.990 МКД
2.397 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав КОЖА / ГУМА

Trenutno nema komentara
7.990 МКД
2.397 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
2
1