Барај
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 17021109-56
390 МКД
117 МКД
117 МКД
Заштеда: 273 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
390 МКД
117 МКД
117 МКД
Заштеда: 273 МКД
Извести ме за попуст
2
1