Барај
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
MANGO

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 17042008-PL
1.490 МКД
1.490 МКД
447 МКД
Заштеда: 1.043 МКД
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ MANGO
Боја СРЕБРЕНА
Состав 80% БАКАР 20% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи