Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A0756-0001
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara