Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 00501-3235
Провери достапност
  • 3132
    3132
  • 3130
    3130
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 99% ПАМУК 1% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1208
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA4677-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
36_032
32_034
31_034
33_034
30_032
32_032
36_034
30_034
34_032
34_034
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5465
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.689 МКД
Заштеда -62%
4.099 МКД
9.690 МКД
Големина
38_032
32_030
31_030
31_032
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1154
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
29_032
28_032
30_034
31_030
31_032
29_030
30_030
30_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3383
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.866 МКД
Заштеда -55%
4.295 МКД
8.590 МКД
Големина
32_032
34_034
34_032
33_032
32_034
36_032
33_034
31_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1156
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.967 МКД
Заштеда -70%
9.890 МКД
Големина
32_034
36_032
34_032
33_034
32_032
33_032
29_032
34_034
31_034
34_030
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
33_030
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-0834
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.639 МКД
Заштеда -46%
5.154 МКД
8.590 МКД
Големина
30_034
29_032
29_034
33_036
31_034
29_030
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1185
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
34_034
32_032
33_032
31_032
33_034
32_034
34_032
30_030
30_032
31_030
32_030
33_030
34_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5547
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5548
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.866 МКД
Заштеда -55%
4.295 МКД
8.590 МКД
Големина
34_030
32_034
30_032
31_032
29_032
33_032
32_032
34_032
29_030
30_030
31_030
32_030
33_030
33_034
34_034
36_030
36_032
36_034
38_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-1372
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV84558-0183
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.095 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
29_032
29_034
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
33_032
34_032
36_032

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAS2 D55T1 COPT
2.956 МКД
Заштеда -60%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1212
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50499014 022
4.895 МКД
Заштеда -50%
9.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ30J323860-1AA
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
31_032
32_032
33_032
34_032
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAN2 D55T2 PLRY
3.196 МКД
Заштеда -60%
7.990 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAN1 D55S1 REBS
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BA31 D5601 TEXA
2.956 МКД
Заштеда -60%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03595 0ENAH 01
5.036 МКД
Заштеда -60%
12.590 МКД
Големина
33_032
34_032
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03594 0ENAH 01
5.036 МКД
Заштеда -60%
12.590 МКД
Големина
31
32
33
34
36
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RM983 {727 582}010
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RMA972 {573566B}010
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50493701 405
3.295 МКД
Заштеда -50%
6.590 МКД
Големина
30_032
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032