Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 36200-0189
Провери достапност
 • 2828
  2828
 • 3028
  3028
 • 2928
  2928
 • 2728
  2728
 • 2628
  2628
 • 2528
  2528
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18759-0105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.799 МКД
Заштеда -58%
8.990 МКД
Големина
25_030
30_032
28_032
27_030
29_028
29_030
30_028
28_030
32_028
25_032
31_032
25_028
26_028
26_030
31_028
32_030
26_032
27_028
27_032
28_028
29_032
30_030
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV36200-0167
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.187 МКД
Заштеда -70%
7.290 МКД
Големина
33_028
31_028
32_028
32_030
30_028
28_030
31_030
28_026
24_026
24_028
24_030
25_026
25_028
25_030
26_026
26_028
26_030
27_026
27_028
27_030
28_028
29_026
29_028
29_030
30_026
30_030
34_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0663
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -57%
8.290 МКД
Големина
25_030
25_032
29_028
24_028
27_030
28_032
26_028
26_030
24_030
25_028
27_032
29_032
27_034
28_028
26_032
27_028
28_030
29_030
30_028
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA0898-0015
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.876 МКД
Заштеда -60%
9.690 МКД
Големина
28_031
26_031
30_031
29_029
25_031
25_029
33_031
26_029
27_029
31_031
24_029
27_031
28_029
29_031
30_029
31_029
32_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0165
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.316 МКД
Заштеда -60%
8.290 МКД
Големина
28_030
26_028
28_032
26_032
27_030
25_030
29_028
26_030
25_028
27_028
27_032
28_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_028
32_030
32_032
33_030
34_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.697 МКД
Заштеда -70%
8.990 МКД
Големина
26_028
32_028
26_032
31_030
28_032
26_030
27_032
23_030
25_032
25_030
29_030
24_030
24_028
25_028
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_032
30_028
30_030
31_028
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0306
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.199 МКД
Заштеда -69%
7.190 МКД
Големина
30_030
26_030
28_030
31_030
25_030
28_032
24_030
25_028
25_032
26_028
27_028
27_030
28_028
29_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0271
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.799 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA1959-0010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.316 МКД
Заштеда -60%
8.290 МКД
Големина
26_032
24_030
25_030
28_030
30_030
25_032
29_030
32_030
27_030
26_030
29_032
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0384
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.199 МКД
Заштеда -58%
7.590 МКД
Големина
26_030
31_032
27_032
26_032
25_030
32_032
24_030
28_032
30_032
29_032
27_030
28_030
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0357
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.734 МКД
Заштеда -40%
7.890 МКД
Големина
25_028
27_028
25_030
27_030
27_032
29_030
26_028
26_030
26_032
28_028
29_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0540
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -57%
8.290 МКД
Големина
26_028
29_032
25_030
25_032
26_030
28_032
33_030
34_030
27_030
30_030
24_030
32_028
27_032
29_030
26_032
28_030
24_028
25_028
27_028
28_028
29_028
30_028
30_032
31_028
31_030
31_032
32_030
32_032

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15491-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
25_030
26_032
30_030
27_030
29_030
28_030
29_032
26_030
27_032
28_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15490-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
26_032
25_030
26_030
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA434N {691 477}011
4.699 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
25_028
26_030
30_028
27_030
27_028
26_028
28_030
28_028
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW3GA29 D4ZN3 BOON
3.399 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
29_029
25_029
30_029
27_029
26_029
28_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {661 Y81}098
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
27_030
26_030
25_030
26_028
27_028
28_028
28_030
29_028
29_030
30_028
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA416A {691 479}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
30_028
25_028
26_028
27_028
28_028
29_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {69D 471}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
31_030
25_028
25_030
26_028
26_030
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0424
5.934 МКД
Заштеда -40%
9.890 МКД
Големина
28_030
27_030
31_030
26_030
25_030
30_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA471A {657 483}096
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
26
25
28
27
24
29
30