Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 04511-5244
Провери достапност
 • 3234
  3234
 • 3134
  3134
 • 3430
  3430
 • 2832
  2832
 • 3432
  3432
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-0718
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 МКД
Заштеда -80%
8.590 МКД
Големина
38_034
31_034
36_032
30_034
32_034
28_032
32_036
30_032
29_032
29_030
33_036
36_034
30_030
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_030
36_036
38_032
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-1373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1156
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.978 МКД
Заштеда -80%
9.890 МКД
Големина
32_034
36_032
34_032
33_034
32_032
33_032
29_032
34_034
31_034
34_030
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
33_030
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5548
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 МКД
Заштеда -80%
8.590 МКД
Големина
34_030
32_034
30_032
31_032
29_032
33_032
32_032
34_032
29_030
30_030
31_030
32_030
33_030
33_034
34_034
36_030
36_032
36_034
38_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1140
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.658 МКД
Заштеда -80%
8.290 МКД
Големина
34_036
29_034
29_032
33_034
31_034
32_034
33_032
38_032
34_034
32_036
34_032
38_034
29_030
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
34_030
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-1339
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 МКД
Заштеда -80%
8.590 МКД
Големина
31_034
31_030
29_032
30_032
30_030
31_032
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5465
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.845 МКД
Заштеда -50%
9.690 МКД
Големина
38_032
32_030
31_030
31_032
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5550
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 МКД
Заштеда -80%
8.590 МКД
Големина
36_032
31_032
32_032
32_030
30_030
33_032
34_034
38_034
29_032
34_032
30_032
33_034
32_034
36_034
29_030
31_030
33_030
34_030
36_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5658
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.358 МКД
Заштеда -80%
6.790 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3383
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
32_032
34_034
34_032
33_032
32_034
36_032
33_034
31_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5661
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.358 МКД
Заштеда -80%
6.790 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_030
36_032
36_034
38_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1185
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
34_034
32_032
33_032
31_032
33_034
32_034
34_032
30_030
30_032
31_030
32_030
33_030
34_030
36_032

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1556295-52
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1556295-97
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50499014 022
4.895 МКД
Заштеда -50%
9.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ30J323860-1AA
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
31_032
32_032
33_032
34_032
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAN2 D55T2 PLRY
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BA31 D5601 TEXA
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03595 0ENAH 01
6.295 МКД
Заштеда -50%
12.590 МКД
Големина
33_032
34_032
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03594 0ENAH 01
6.295 МКД
Заштеда -50%
12.590 МКД
Големина
31
32
33
34
36
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756713-88
1.395 МКД
Заштеда -50%
2.790 МКД
Големина
30
32
33
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756716-01
1.395 МКД
Заштеда -50%
2.790 МКД
Големина
31
32
33
34
36
40