Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 29507-1198
Провери достапност
  • 3030
    3030
  • 3632
    3632
  • 3132
    3132
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Боја ДЕНИМ
Состав 99% ПАМУК 1% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-0548
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.618 МКД
Заштеда -80%
8.090 МКД
Големина
32_032
34_036
29_030
30_030
30_032
32_034
38_034
40_034
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_030
36_032
36_034
36_036
38_030
38_032
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA4677-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.618 МКД
Заштеда -80%
8.090 МКД
Големина
28_032
29_032
30_032
30_034
31_032
31_034
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1185
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.577 МКД
Заштеда -70%
8.590 МКД
Големина
34_034
32_032
33_032
31_032
33_034
32_034
34_032
30_030
30_032
31_030
32_030
33_030
34_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3383
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.577 МКД
Заштеда -70%
8.590 МКД
Големина
32_032
34_034
34_032
33_032
32_034
36_032
33_034
31_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV05510-1201
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
28_030
28_032
29_030
29_032
29_034
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_030
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3139
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.358 МКД
Заштеда -80%
6.790 МКД
Големина
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_030
38_032
38_034
40_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00514-1036
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.716 МКД
Заштеда -60%
6.790 МКД
Големина
29_032
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_030
36_032
36_034
38_030
38_032
38_034
40_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-0031
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.358 МКД
Заштеда -80%
6.790 МКД
Големина
32_032
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_030
38_032
38_034
40_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3371
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.037 МКД
Заштеда -70%
6.790 МКД
Големина
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_030
38_032
38_034
40_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-4102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV05510-1200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
30_030
28_032
33_032
28_030
29_030
29_032
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-1294
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.916 МКД
Заштеда -60%
7.290 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RMA972P {727 612}009
Цена 3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
30_030
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RM1008I {425 692}007
Цена 2.338 МКД
Заштеда -80%
11.690 МКД
Големина
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50507865 423
Цена 3.156 МКД
Заштеда -60%
7.890 МКД
Големина
30_030
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
34_034
35_032
35_034
36_032
36_034
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1556295-52
Цена 1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1556295-14
Цена 1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1556295-97
Цена 1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50499014 022
Цена 3.916 МКД
Заштеда -60%
9.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BA31 D5601 TEXA
Цена 2.217 МКД
Заштеда -70%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03594 0ENAH 01
Цена 2.518 МКД
Заштеда -80%
12.590 МКД
Големина
36
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 0396091-01
Цена 1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
34
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756714-87
Цена 1.116 МКД
Заштеда -60%
2.790 МКД
Големина
28
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756713-88
Цена 1.116 МКД
Заштеда -60%
2.790 МКД
Големина
30
32
33
34
36
38
40