Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 18883-0154
Провери достапност
 • 3130
  3130
 • 3030
  3030
 • 3230
  3230
 • 3330
  3330
 • 2930
  2930
 • 3132
  3132
 • 2728
  2728
 • 2630
  2630
 • 3232
  3232
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70% ЛИОЦЕЛ 18% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA0899-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.899 МКД
Заштеда -70%
9.690 МКД
Големина
31_034
27_034
30_032
30_034
31_032
28_032
29_032
27_032
28_034
23_034
24_034
25_032
25_034
26_032
26_034
29_034
32_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18759-0105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.799 МКД
Заштеда -58%
8.990 МКД
Големина
25_030
30_032
28_032
27_030
29_028
29_030
30_028
28_030
32_028
25_032
31_032
25_028
26_028
26_030
31_028
32_030
26_032
27_028
27_032
28_028
29_032
30_030
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0139
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.799 МКД
Заштеда -55%
8.490 МКД
Големина
34_030
26_028
26_032
27_028
25_030
26_030
25_028
25_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_028
32_030
32_032
33_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0423
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.945 МКД
Заштеда -50%
9.890 МКД
Големина
30_030
28_030
27_032
28_032
25_030
29_030
26_030
24_030
26_032
27_030
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.697 МКД
Заштеда -70%
8.990 МКД
Големина
26_028
32_028
26_032
31_030
28_032
26_030
27_032
23_030
25_032
25_030
29_030
24_030
24_028
25_028
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_032
30_028
30_030
31_028
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0424
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 МКД
Заштеда -40%
9.890 МКД
Големина
28_030
27_030
31_030
26_030
25_030
30_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA1959-0010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.316 МКД
Заштеда -60%
8.290 МКД
Големина
26_032
24_030
25_030
28_030
30_030
25_032
29_030
32_030
27_030
26_030
29_032
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0540
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -57%
8.290 МКД
Големина
26_028
29_032
25_030
25_032
26_030
28_032
33_030
34_030
27_030
30_030
24_030
32_028
27_032
29_030
26_032
28_030
24_028
25_028
27_028
28_028
29_028
30_028
30_032
31_028
31_030
31_032
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0306
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.199 МКД
Заштеда -69%
7.190 МКД
Големина
30_030
26_030
28_030
31_030
25_030
28_032
24_030
25_028
25_032
26_028
27_028
27_030
28_028
29_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0354
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -57%
8.290 МКД
Големина
25_032
26_030
27_030
27_028
30_032
34_030
28_030
30_028
25_028
29_028
29_030
31_030
32_028
28_032
25_030
29_032
24_028
24_030
26_028
26_032
27_032
28_028
30_030
31_028
32_030
32_032
33_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0357
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.734 МКД
Заштеда -40%
7.890 МКД
Големина
25_028
27_028
25_030
27_030
27_032
29_030
26_028
26_030
26_032
28_028
29_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV36200-0111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.277 МКД
Заштеда -70%
7.590 МКД
Големина
30_030
33_028
31_028
29_028
29_030
25_026
26_028
32_028
29_026
26_026
31_030
28_028
30_028
26_030
23_026
24_026
24_028
25_028
27_026
27_028
27_030
28_026
28_030
30_026
31_026
34_028

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15491-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
25_030
26_032
30_030
27_030
29_030
28_030
29_032
26_030
27_032
28_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15490-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
26_032
25_030
26_030
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA434N {691 477}011
4.699 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
25_028
26_030
30_028
27_030
27_028
26_028
28_030
28_028
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW3GA29 D4ZN3 BOON
3.399 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
29_029
25_029
30_029
27_029
26_029
28_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {661 Y81}098
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
27_030
26_030
25_030
26_028
27_028
28_028
28_030
29_028
29_030
30_028
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA416A {691 479}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
30_028
25_028
26_028
27_028
28_028
29_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {69D 471}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
31_030
25_028
25_030
26_028
26_030
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0424
5.934 МКД
Заштеда -40%
9.890 МКД
Големина
28_030
27_030
31_030
26_030
25_030
30_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA471A {657 483}096
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
26
25
28
27
24
29
30