Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 18883-0154
Провери достапност
 • 2930
  2930
 • 3030
  3030
 • 3130
  3130
 • 3330
  3330
 • 2630
  2630
 • 2728
  2728
 • 3230
  3230
 • 3232
  3232
 • 3132
  3132
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Боја ДЕНИМ
Состав 70% ЛИОЦЕЛ 18% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.945 МКД
Заштеда -50%
7.890 МКД
Големина
25_028
26_028
25_030
30_028
29_028
26_030
27_028
27_030
28_028
29_030
30_030
28_030
24_028
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0213
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
25_028
26_028
26_030
27_028
27_030
28_028
28_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA1959-0010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.145 МКД
Заштеда -50%
8.290 МКД
Големина
26_032
24_030
25_030
28_030
30_030
25_032
29_030
32_030
27_030
26_030
29_032
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0640
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.618 МКД
Заштеда -80%
8.090 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_030
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0529
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
26_028
32_028
26_032
31_030
28_032
26_030
27_032
23_030
25_032
25_030
29_030
24_030
24_028
25_028
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_032
30_028
30_030
31_028
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6820-0001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
25_028
25_030
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0165
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.145 МКД
Заштеда -50%
8.290 МКД
Големина
28_030
26_028
28_032
26_032
27_030
25_030
29_028
26_030
25_028
27_028
27_032
28_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_028
32_030
32_032
33_030
34_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA5928-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.345 МКД
Заштеда -50%
8.690 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6199-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0271
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6215-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_032
27_028
27_030
27_032
27_034
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_030
32_030

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW3BA33 D56B2 CRT1
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
25_033
26_033
27_033
28_033
29_033
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030