Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 18883-0155
7.190 МКД
2.876 МКД
2.876 МКД
Заштеда: 4.314 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 3132
  3132
 • 3230
  3230
 • 3232
  3232
 • 3130
  3130
 • 2632
  2632
 • 2730
  2730
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 70% ЛИОЦЕЛ 18% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
7.190 МКД
2.876 МКД
2.876 МКД
Заштеда: 4.314 МКД
Извести ме за попуст
2
1