Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17093253-02
Провери достапност
  • 6 Години (116cm)
    6 Години (116cm)
  • 8 Години (128cm)
    8 Години (128cm)
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara