Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 17035938-76
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ДЕВОЈЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја БОРДО
Состав 100% ПОЛИАМИД

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
КАПИ 37055947-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД
Големина
20
21
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37065954-68
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД
Големина
20
21
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37065954-45
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД
Големина
20
21
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47098254-05
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37065954-52
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД
Големина
20
21