Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17055926-92
1.196 МКД
2.990 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 3-4 Години
  3-4 Години
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
1.196 МКД
2.990 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
2
1