Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 17014032-08
2.990 МКД
897 МКД
897 МКД
Заштеда: 2.093 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
897 МКД
897 МКД
Заштеда: 2.093 МКД
Извести ме за попуст
2
1