Барај
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
PARFOIS

ПРИВЕЗОК

Шифра на артикл: 193017_GD
690 МКД
276 МКД
276 МКД
Заштеда: 414 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara