Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 190551_BL
590 МКД
177 МКД
177 МКД
Заштеда: 413 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
590 МКД
177 МКД
177 МКД
Заштеда: 413 МКД
Извести ме за попуст
2
1