Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 186870_GD
390 МКД
117 МКД
117 МКД
Заштеда: 273 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
390 МКД
117 МКД
117 МКД
Заштеда: 273 МКД
Извести ме за попуст
2
1