Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 191796_DM
490 МКД
490 МКД
147 МКД
Заштеда: 343 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
490 МКД
490 МКД
147 МКД
Заштеда: 343 МКД
Извести ме за попуст
2
1