Барај
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
MANGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 17095951-08
890 МКД
890 МКД
267 МКД
Заштеда: 623 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XXS
    XXS
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја КРЕМ
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17095951-08
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
267 МКД
Заштеда -70%
890 МКД
Големина
XXS
XS
890 МКД
890 МКД
267 МКД
Заштеда: 623 МКД
Извести ме за попуст
2
1