Барај
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
MANGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 17075948-83
690 МКД
690 МКД
207 МКД
Заштеда: 483 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
  • XXS
    XXS
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја КАФЕНА
Состав 30% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 29% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИАМИД 20% ВИСКОЗА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17075948-52
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
207 МКД
Заштеда -70%
690 МКД
Големина
XXS
XS
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17075948-83
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
207 МКД
Заштеда -70%
690 МКД
Големина
XXS
XS

Слични производи

690 МКД
690 МКД
207 МКД
Заштеда: 483 МКД
Извести ме за попуст
2
1