Барај
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
MANGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 17095945-83
690 МКД
690 МКД
207 МКД
Заштеда: 483 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ДЕВОЈЧИЊА
БРЕНДОВИ MANGO
Боја РОЗОВА
Состав 30% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 29% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИАМИД 20% ВИСКОЗА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17095945-83
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
207 МКД
Заштеда -70%
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17095945-TA
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
207 МКД
Заштеда -70%
690 МКД
Големина
M
L

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 17095945-TA
Цена 207 МКД
Заштеда -70%
690 МКД
Големина
M
L
690 МКД
690 МКД
207 МКД
Заштеда: 483 МКД
Извести ме за попуст
2
1