Барај
РАНЕЦ
SUPER DRY

РАНЕЦ

Шифра на артикл: Y9110122A-EEE
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
БРЕНДОВИ SUPER DRY
Боја ЗЕЛЕНА
Состав 100% ПАМУК