Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
PARFOIS

ШАЛ

Шифра на артикл: 191624_BM
1.490 МКД
596 МКД
596 МКД
Заштеда: 894 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
596 МКД
596 МКД
Заштеда: 894 МКД
Извести ме за попуст
2
1