Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
PARFOIS

ШАЛ

Шифра на артикл: 193445_BU
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ PARFOIS
Боја ЦРВЕНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШАЛ 215319_BM
Цена 476 МКД
Заштеда -60%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ШАЛ 214809_BK
Цена 596 МКД
Заштеда -60%
1.490 МКД