Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DESIGUAL

БЛУЗА

Шифра на артикл: 21WWBW08-2000
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
БРЕНДОВИ DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ВИСКОЗА


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DG22WWSK35-2000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.699 МКД
Заштеда -54%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50502423 983
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
S
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW3GH95 WFDC0 G011
3.599 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SDW6011595A-96C
1.999 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
6
10
12
8
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LV18686-0155
2.934 МКД
Заштеда -40%
4.890 МКД
Големина
XXS
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RW3715A {23510}M05
2.599 МКД
Заштеда -60%
6.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RW3709 {22738P}459
3.299 МКД
Заштеда -58%
7.890 МКД
Големина
S
L
M
XS