Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LEVI'S

БЛУЗА

Шифра на артикл: A0888-0023
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LV18686-0155
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.934 МКД
Заштеда -40%
4.890 МКД
Големина
XXS
L
M
S
XS

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50502423 983
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
S
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW3GH95 WFDC0 G011
3.599 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SDW6011595A-96C
1.999 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
6
10
12
8
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LV18686-0155
2.934 МКД
Заштеда -40%
4.890 МКД
Големина
XXS
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RW3715A {23510}M05
2.599 МКД
Заштеда -60%
6.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RW3709 {22738P}459
3.299 МКД
Заштеда -58%
7.890 МКД
Големина
S
L
M
XS