Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MISS SIXTY

ЧАНТА

Шифра на артикл: 6N4GJ8500000-G24
5.990 МКД
2.396 МКД
2.396 МКД
Заштеда: 3.594 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав CP 100%
Trenutno nema komentara
5.990 МКД
2.396 МКД
2.396 МКД
Заштеда: 3.594 МКД
Извести ме за попуст
2
1