Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MISS SIXTY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 6N3TJ0530000-G24
7.990 МКД
2.397 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Trenutno nema komentara
7.990 МКД
2.397 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
2
1