Барај
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011226A-98T
Провери достапност
  • XS/S
    XS/S
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Брендови SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara