Барај
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011134A-02A
Провери достапност
  • 44
    44
  • 47
    47
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ SUPER DRY
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2011958A-1KM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
10
12
14
16
8

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 47074029-59
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД