Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS010471
Isbn: M1BR26Z2W20-G8G9
8.290 МКД
3.316 МКД
3.316 МКД
Заштеда: 4.974 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60%ВОЛНА 20%ВИСКОЗА 20%ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara
8.290 МКД
3.316 МКД
3.316 МКД
Заштеда: 4.974 МКД
Извести ме за попуст
2
1