Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MISS SIXTY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 6N4RJ5490000-G24
15.490 МКД
4.647 МКД
4.647 МКД
Заштеда: 10.843 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Trenutno nema komentara
15.490 МКД
4.647 МКД
4.647 МКД
Заштеда: 10.843 МКД
Извести ме за попуст
2
1