Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MISS SIXTY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: MS6N4RJ5050000-F55
0 МКД
5.490 МКД
1.098 МКД
Заштеда: 4.392 МКД

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ MISS SIXTY
Боја СИВА
Состав 50%ВОЛНА 50%КАМИЛ

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6W3RJ0890000-B02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.995 МКД
Заштеда -50%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6W3RJ0240000-D08
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.545 МКД
Заштеда -50%
13.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6W1RJ7521000-G24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.095 МКД
Заштеда -50%
10.190 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6W4RJ3010000-G24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6T4RJ3560000-B24
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ MS6W3RJ2190000-U19
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
L
M

Слични производи