Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 36200-0188
8.290 МКД
3.316 МКД
3.316 МКД
Заштеда: 4.974 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 3128
    3128
  • 2826
    2826
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 99% ПАМУК 1% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
8.290 МКД
3.316 МКД
3.316 МКД
Заштеда: 4.974 МКД
Извести ме за попуст
2
1