Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
DESIGUAL

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 21WWDD23-5160
Провери достапност
  • 38
    38
  • 40
    40
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 99% ПАМУК 1% ЕЛАСТИН


Trenutno nema komentara