Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS010666
Isbn: W1BA34D4F51-CRB1
Провери достапност
  • 2729
    2729
  • 2629
    2629
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 92%ПАМУК 7%EM 1%ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara