Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: J20J217074-1BY
Провери достапност
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ CALVIN KLEIN
Боја ЦРНА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ20J219330-1BJ
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.695 МКД
Заштеда -50%
9.390 МКД
Големина
30
29
28
27
26
25

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57097706-09
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
34
36
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57000359-01
Цена 1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57077749-DI
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
32
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57058276-PL
Цена 1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 214978_GY
Цена 996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6836220-85
Цена 916 МКД
Заштеда -60%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 214979_BN
Цена 1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57057713-TU
Цена 1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6836221-94
Цена 916 МКД
Заштеда -60%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6846383-15
Цена 916 МКД
Заштеда -60%
2.290 МКД
Големина
34
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6846383-14
Цена 916 МКД
Заштеда -60%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44